Jesteśmy > w trakcie rekrutacji

Specjalista ds. projektów internetowych
nr ref. (POZ/17/05)

Lubisz brać pod lupę zadania?

Właśnie Ciebie szukamy!

Co będziesz u nas robić

  • będziesz zaangażowany w realizację projektu internetowego
  • będziesz przeprowadzać szczegółowe analizy, aby wiedzieć o projekcie wszystko!
  • będziesz wspierać wdrożenia nowych rozwiązań
  • będziesz dbać o terminowość realizowanych etapów projektu
  • będziesz aktywnie brać udział w kształtowaniu efektywnego procesu od jego początku do końca

 Analizować, wspierać, kształtować!

Zależy nam na

  • znajomości nie tylko bankowych systemów internetowych
  • zdolnościach analitycznego i  logicznego myślenia
  • długiej współpracy
  • łatwości uczenia się i otwartości na nowe zadania

Mile widziana znajomość pojęć UX I SCRUM.

Oferujemy Tobie

  • pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • pracę stacjonarną w centrum Poznania
  • udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy Luxmed
  • dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

Spełniasz nasze oczekiwania?

Chcesz się sprawdzić?

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."