Jesteśmy > w trakcie rekrutacji

Projektant/ka formularzy internetowych
nr ref. (POZ/17/14)

Lubisz tworzyć?

Właśnie Ciebie szukamy!

Zakres obowiązków:

  • projektowanie formularzy internetowych
  • udział w pracach rozwojowych
  • wsparcie usług bankowości mobilnej i internetowej
  • opieka nad wdrożeniami nowych rozwiązań
  • praca w zespołach zadaniowych oraz samodzielne prowadzenie wybranych obszarów projektu
  • wsparcie zespołów testowych w zakresie przygotowania scenariuszy testowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (studia zaoczne)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość narzędzi Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość zwinnych metodyk prowadzenia projektów
  • mile widziana: znajomość usług bankowości mobilnej i internetowej BZ WBK

Co oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w centrum Poznania
  • udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy Luxmed
  • dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • przyjazną atmosferę

Spełniasz nasze oczekiwania?

Chcesz się sprawdzić?

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."