Jesteśmy > w trakcie rekrutacji

Java Developer
nr ref. (W-WA/17/01)

Lubisz programować?

Dobrze trafiłeś !

Będziesz mógł się zmierzyć z:

Kiedy składasz wniosek w mBanku, korzystasz z usług Orange Finanse, wysyłasz wniosek „500 plus” w CreditAgricole czy wypełniasz ankietę konsumencką w BZ WBK, korzystasz z narzędzi stworzonych przez Consdatę. Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która realizuje projekty dla sektora finansowego, ale także telekomunikacyjnego i podmiotów publicznych. Praca dla ważnych graczy rynkowych wiąże się z dużą odpowiedzialnością, ale także daje nam ogromne poczucie satysfakcji i pozwala podziwiać efekty włożonego w projekty wysiłku.

Do naszego zespołu poszukujemy specjalisty, który doskonale odnajduje się w świecie pisania algorytmów​ , a ​ czytanie i rozumienie kodów stworzonych przez inne osoby nie stanowi dla niego problemu. Dla naszych klientów realizujemy wiele złożonych projektów, co daje nam możliwość ​ pracy z szerokim wachlarzem technologicznym, dzięki czemu nieustannie się rozwijamy. W Consdata stawiamy na ​ efektywną współpracę między zespołami​, wymianę wiedzy i doświadczeń oraz wzajemne wsparcie w dążeniu do wspólnego celu.

 

  • rozproszoną architekturą
  • GUI tworzonym w oparciu o GWT, Angular
  • biznesem w technologiach Java 7/8, Spring 4, komunikującym się za pomocą RESTa
  • komponentami OSGI uruchamianymi na ServiceMix, ApacheFelix
  • przepływem Camelowym opartym o JMS
  • bazą MongoDB jak i sqlowymi - PostgreSQL, MSSQL
  • codziennym używaniem Linuxa, basha

Jak tworzymy kod ?

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości 11 500 - 16 000 zł (Kontrakt B2B)

To tylko cześć naszej euforii. Luźna atmosfera,

niekorporacyjne podejście, a do tego bogaty socjal

i ocean kawy do wypicia.

         

Spełniasz nasze oczekiwania?

Chcesz się sprawdzić?

 

 

APLIKUJ!

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."