Jesteśmy > w trakcie rekrutacji

Badacz UX/CX
nr ref. (POZ/17/18)

Jesteś skrupulatny?

Dobrze trafiłeś !

Główne Twoje zadania

  • prowadzenie lub koordynowanie badań w zakresie doświadczeń klienta z usługami bankowymi oraz w zakresie użyteczności serwisów bankowości elektronicznej
  • analiza wyników badań i innych dostępnych źródeł oraz tworzenie na ich podstawie wielowymiarowej sylwetki klienta bankowości elektronicznej
  • tworzenie ścieżek podróży klienta przez usługi bankowości elektronicznej oraz pomiar doświadczenia w kluczowych etapach ścieżek
  • tworzenie i monitorowanie metryk obrazujących doświadczenie klienta, jego zachowania i wartość biznesowa
  • prezentowanie wyników badań oraz popularyzowanie wiedzy o zachowaniach i potrzebach klientów bankowości elektronicznej
  • udział w prototypowaniu i projektowaniu usług w serwisach bankowości elektronicznej

Zależy nam na

  • pasji do rozmawiania z ludźmi i wsłuchiwania się w ich potrzeby
  • pasji do badań, analizowania wyników, syntezy i wyciągania wniosków
  • znajomości technik badań jakościowych i ilościowych oraz umiejętność ich stosowania
  • znajomości procesów projektowania zorientowanych na człowieka
  • umiejętności prezentowania wyników badań w atrakcyjny sposób
  • otwartości na ludzi, ciekawości świata, wyobraźnia, krytyczne spojrzenie i umiejętność kwestionowania status-quo, spokój
  • umiejętności szybkiego nawiązywania relacji oraz ich utrzymywania
  • samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy
  • 3-letnim doświadczeniu w pracy zawodowej
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy Tobie

  • pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • pracę stacjonarną w centrum Poznania
  • udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy Luxmed
  • dofinansowanie do Karty Multisport Plus
  • przyjazną atmosferę

Spełniasz nasze oczekiwania?

Chcesz się sprawdzić?

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."