Dlaczego warto u nas pracować?

Ekstra projekty
Za sprawą oferowanych przez nas rozwiązań, Klienci z branży finansowej umacniają swoją pozycję liderów w sektorze bankowym. Kiedy składasz wniosek w mBanku, korzystasz z usług Orange Finanse, wysyłasz wniosek „500 plus” w CreditAgricole czy wypełniasz ankietę konsumencką w BZ WBK, korzystasz z narzędzi stworzonych przez Consdatę.
Jesteśmy w centrum Poznania
Dzięki lokalizacji w ścisłym centrum miasta, unikniesz problemów związanych z kłopotliwym dojazdem do firmy, czy wyborem miejsca na lunch lub obiad. Po pracy musisz zrobić zakupy lub umówiłeś się ze znajomymi? Spokojnie, ze wszystkim zdążysz na czas!
Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kompetencji, doświadczenia oraz zakresu odpowiedzialności.
Elastyczny czas pracy
Wolisz rozpocząć dzień w pracy już o 6:00, aby mieć więcej czasu dla siebie po południu? A może należysz do tych, którym ciężko wstać na 8:00? Nie ma problemu. Funkcjonuje u nas ruchomy start pracy - między 6:00, a 9:00 – decyzja należy do Ciebie.
Partnerskie podejście
Jedną z podstawowych wartości, jakimi się kierujemy, jest partnerskie podejście – zarówno w zakresie świadczonych usług, jak i indywidualnych warunków pracy. Cenimy długofalowe relacje zarówno z Klientami, jak i z pracownikami.
Stabilność zatrudnienia
Team Consdata to przede wszystkim zgrany i otwarty zespół, nie obawiający się ciężkiej pracy oraz podejmowania nowych wyzwań. Nasze wzajemne relacje oparte są na zaufaniu, szacunku i przyjaznej atmosferze. Dbamy o zachowanie właściwego work-life balance, zdając sobie sprawę, że odpoczynek jest tak samo ważny jak praca.
Wspieramy Twoją kondycję
Jesteś pasjonatą ciekawych dyscyplin spotowych lub zwyczajnie lubisz prowadzić aktywny tryb życia? Świetnie się składa! W naszej firmie prężnie działa gildia sportowa – nie stronimy od udziału w imprezach sportowych. Indywidualistom (i nie tylko) zapewniamy dofinansowanie do Karty Multisport Plus.
Wspieramy Twoje zdrowie
Zależy nam na zdrowiu naszych pracowników oraz aby posiadali szeroki dostęp do wszechstronnej opieki medycznej. W związku z tym oferujemy dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy Luxmed.
Wspieramy Twój rozwój
Bardzo ważny jest dla nas Twój rozwój, nie tylko w kategorii najnowszych technologii, ale również w zakresie języków obcych. Oferujemy szeroki wybór szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego. Regularnie, w siedzibie firmy, odbywają się spotkania z lektorami.
Wyjazdy integracyjne
Oprócz wspólnych celebracji mniejszych i większych sukcesów, raz w roku organizujemy weekendowy, super wyjazd integracyjny, który za każdym razem dostarcza ogrom śmiechu, zabawy, nauki współpracy i lepszego poznania siebie nawzajem.
Pyszna kawa
Espresso? Latte? Americano? A może dowolna kombinacja? Wybór należy do Ciebie! Nielimitowany dostęp do kawy posiadasz o każdej porze i każdego dnia.
Fajny klimat
Wzajemny szacunek, właściwy obieg informacji, wsparcie merytoryczne na wyciągnięcie ręki, możliwość rozładowania emocji w chillout roomie, dobry feedback – i wiele innych rzeczy – wszystko to składa się na świetny klimat, jaki panuje w naszej firmie.

Proces rekrutacji to spotkanie partnerskie i czas na zderzenie Twoich oczekiwań z naszymi.

1
Poznasz nas, powiemy Ci kim jesteśmy, co i jak robimy. Opowiemy Ci jak zaczynaliśmy, jakie projekty realizujemy, z kim współpracujemy. Poznasz nasze wartości.
2
Pokażesz nam jak silny merytorycznie jesteś. Odpowiesz pisemnie na kilka pytań lub rozwiążesz zadanie, będzie to materiał do dalszej rozmowy. Krótkie zadania merytoryczne przygotowane na podstawie tego, co robimy.
3
Porozmawiamy o tym co umiesz,  jak i gdzie zdobywałeś wiedzę. Opowiesz nam co już potrafisz, jakie projekty realizowałeś, jaka była Twoja rola. Będzie nas interesowało  jak pozyskujesz wiedzę i co chcesz osiągnąć.
4
Opowiemy Ci o projekcie do, którego Cię potrzebujemy. Spotkasz się z przedstawicielem zespołu, opowiemy Ci jak i nad czym obecnie pracujemy, jakie technologie wykorzystujemy i jaka będzie Twoja rola. Będzie to czas na zadawanie konkretnych pytań projektowych - pomyśl o co chcesz nas zapytać.
5
Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach wobec nowej pracy. Zapytamy Cię co sprawia Ci satysfakcję w pracy, czego od nas oczekujesz. Zapytamy o Twoje oczekiwania finansowe. Cenimy sobie długofalowe relacje i partnerstwo, a Ty?
Witaj na pokładzie! Arrrr...

Jak pracujemy?

Kluczowe technologie

Newsletter techniczny

Co tydzień na skrzynkach pracowników Consdaty ląduje starannie wyselekcjonowany zbiór porad i nowinek technicznych w temacie programowania w Java i nie tylko. Poszukiwaniem tych perełek zajmuje się u nas trójka Tech Leadów, a ich znaleziska mogą docierać również do Ciebie! Od cotygodniowej dawki wiedzy dzieli Cię tylko kilka kliknięć.
Zapisz się

 

[jvm] Guide To Running Logic on Startup in Spring

[misc] Przyjazny dostęp do sporego repozytorium cheatsheetów

[tools] Nowa wersja IntelliJ

[devops] Minimal Ubuntu, on public clouds and Docker Hub

[web] The missing documentation tool for your Angular application

-Ciekawy tool generujący dokumentację projektu pisanego w Angular, przykładowy doc

-Przykładowy doc dla ib 2.0

[web] prettier/prettier

-automatyczny formater kodu, np. do podpięcia w githooks, build albo pluginem do intellij

-warto rozważyć użycie w projektach?

[security] Compromised version of eslint-scope published o tym, jak zaaplikować złośliwy kod nieświadomym developerom na całym świecie

-Incident Report

-Incident Report 2

[web] Ciekawy przykład implementacji dynamicznej zawartości komponentów Angular na przykładzie modala wyświetlającego stringi, templaty, componenty - pewnie warto na bazie doświadczeń odświeżyć jakąś naszą implementację

[web] fractal - narzędzie do budowania styleguides

-Pora na przygotowanie dokumentacji biblioteki komponentów ib 2.0? Nawet jeśli nie z fractalem, to może warto mieć coś takiego inhouse?

[misc] Docker w NASA

[fun?] Bezbolesna migracja z Mongo na Postgresa? Gość napisał wrapper do zapytań i po cichu tłumaczy ruch Mongo na Postresowy - co tam jeszcze zostało, aggregation? klastrowanie?

[misc] Dla fanów online narzędzi do modyfikacji obrazków, wreszcie coś co można postawić lokalnie Full-featured photo image editor using canvas. It is really easy, and it comes with great filters.

[web] Typescript 3.0 RC!

[security] Bardzo fajny wstęp do testów penetracyjnych, oparty w sporej mierze o nmapa. 

[security] Leżysz na stole operacyjnym, a tu.. 

[jvm] Spring State Machine - jak spring może pomóc zapanować nad stanami

[jvm] Ręka w górę, kto nie wiedział, że od Javy 7 dostaliśmy nowy profiler do ręki - Java Flight Recorder? Tutaj szybki wstęp

[jvm] Getting Ready for Java 11

[jvm] Manewry do wykonania na wątkach w Javie - od prostych, jak nazywanie wątków, a skończywszy na przydzielaniu wątkom konkretnych rdzeni

[web] Redux for dummies (właściwie "What Is Redux: A Designer’s Guide")

[db] Real-time system na Mongo? Niby nic nowego, ale warto wiedzieć, że taka opcja jest. Mongo pozwala nasłuchiwać na zmiany db/kolekcji. To w połączeniu z pushem pozwoli zrobić całkiem sensowną obsługę danych realtime, np. w webie, bez konieczności rozgłaszania powiadomień pomiędzy węzłami zmieniającymi dane

[web] Interaktywny makiety ze wsparciem Angulara? Już wkrótce!

 

Kącik humorystyczny:

[humor] New York City vs. San Francisco

[humor] Niby heheszki, ale jednak nie do końca

[humor] To też niby heheszki, ale jeszcze bardziej nie do końca

[humor] Kiedy jesteś zbyt dużym hipsterem na używanie klasycznych przeglądarek, ale śmieszne kotki na youtubie same się nie obejrzą

[humor] Jak żyć?

Rekrutujemy na stanowiska

Wirtualna wycieczka

Telefon

+48 61 41 51 000

E-mail

rekrutacja@consdata.pl

Adres

Consdata Sp. z o.o.
K9Office, ul. Krysiewicza 9/14
61-825 Poznań
POLAND

NIP

782-22-61-960

REGON

634422180