Dlaczego warto u nas pracować?

Ekstra projekty
Za sprawą oferowanych przez nas rozwiązań, Klienci z branży finansowej umacniają swoją pozycję liderów w sektorze bankowym. Kiedy składasz wniosek w mBanku, korzystasz z usług Orange Finanse, wysyłasz wniosek „500 plus” w CreditAgricole czy wypełniasz ankietę konsumencką w BZ WBK, korzystasz z narzędzi stworzonych przez Consdatę.
Jesteśmy w centrum Poznania
Dzięki lokalizacji w ścisłym centrum miasta, unikniesz problemów związanych z kłopotliwym dojazdem do firmy, czy wyborem miejsca na lunch lub obiad. Po pracy musisz zrobić zakupy lub umówiłeś się ze znajomymi? Spokojnie, ze wszystkim zdążysz na czas!
Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kompetencji, doświadczenia oraz zakresu odpowiedzialności.
Elastyczny czas pracy
Wolisz rozpocząć dzień w pracy już o 6:00, aby mieć więcej czasu dla siebie po południu? A może należysz do tych, którym ciężko wstać na 8:00? Nie ma problemu. Funkcjonuje u nas ruchomy start pracy - między 6:00, a 9:00 – decyzja należy do Ciebie.
Partnerskie podejście
Jedną z podstawowych wartości, jakimi się kierujemy, jest partnerskie podejście – zarówno w zakresie świadczonych usług, jak i indywidualnych warunków pracy. Cenimy długofalowe relacje zarówno z Klientami, jak i z pracownikami.
Stabilność zatrudnienia
Team Consdata to przede wszystkim zgrany i otwarty zespół, nie obawiający się ciężkiej pracy oraz podejmowania nowych wyzwań. Nasze wzajemne relacje oparte są na zaufaniu, szacunku i przyjaznej atmosferze. Dbamy o zachowanie właściwego work-life balance, zdając sobie sprawę, że odpoczynek jest tak samo ważny jak praca.
Wspieramy Twoją kondycję
Jesteś pasjonatą ciekawych dyscyplin spotowych lub zwyczajnie lubisz prowadzić aktywny tryb życia? Świetnie się składa! W naszej firmie prężnie działa gildia sportowa – nie stronimy od udziału w imprezach sportowych. Indywidualistom (i nie tylko) zapewniamy dofinansowanie do Karty Multisport Plus.
Wspieramy Twoje zdrowie
Zależy nam na zdrowiu naszych pracowników oraz aby posiadali szeroki dostęp do wszechstronnej opieki medycznej. W związku z tym oferujemy dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy Luxmed.
Wspieramy Twój rozwój
Bardzo ważny jest dla nas Twój rozwój, nie tylko w kategorii najnowszych technologii, ale również w zakresie języków obcych. Oferujemy szeroki wybór szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego. Regularnie, w siedzibie firmy, odbywają się spotkania z lektorami.
Wyjazdy integracyjne
Oprócz wspólnych celebracji mniejszych i większych sukcesów, raz w roku organizujemy weekendowy, super wyjazd integracyjny, który za każdym razem dostarcza ogrom śmiechu, zabawy, nauki współpracy i lepszego poznania siebie nawzajem.
Pyszna kawa
Espresso? Latte? Americano? A może dowolna kombinacja? Wybór należy do Ciebie! Nielimitowany dostęp do kawy posiadasz o każdej porze i każdego dnia.
Fajny klimat
Wzajemny szacunek, właściwy obieg informacji, wsparcie merytoryczne na wyciągnięcie ręki, możliwość rozładowania emocji w chillout roomie, dobry feedback – i wiele innych rzeczy – wszystko to składa się na świetny klimat, jaki panuje w naszej firmie.

Proces rekrutacji to spotkanie partnerskie i czas na zderzenie Twoich oczekiwań z naszymi.

1
Poznasz nas, powiemy Ci kim jesteśmy, co i jak robimy. Opowiemy Ci jak zaczynaliśmy, jakie projekty realizujemy, z kim współpracujemy. Poznasz nasze wartości.
2
Pokażesz nam jak silny merytorycznie jesteś. Odpowiesz pisemnie na kilka pytań lub rozwiążesz zadanie, będzie to materiał do dalszej rozmowy. Krótkie zadania merytoryczne przygotowane na podstawie tego, co robimy.
3
Porozmawiamy o tym co umiesz,  jak i gdzie zdobywałeś wiedzę. Opowiesz nam co już potrafisz, jakie projekty realizowałeś, jaka była Twoja rola. Będzie nas interesowało  jak pozyskujesz wiedzę i co chcesz osiągnąć.
4
Opowiemy Ci o projekcie do, którego Cię potrzebujemy. Spotkasz się z przedstawicielem zespołu, opowiemy Ci jak i nad czym obecnie pracujemy, jakie technologie wykorzystujemy i jaka będzie Twoja rola. Będzie to czas na zadawanie konkretnych pytań projektowych - pomyśl o co chcesz nas zapytać.
5
Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach wobec nowej pracy. Zapytamy Cię co sprawia Ci satysfakcję w pracy, czego od nas oczekujesz. Zapytamy o Twoje oczekiwania finansowe. Cenimy sobie długofalowe relacje i partnerstwo, a Ty?
Witaj na pokładzie! Arrrr...

Jak pracujemy?

Kluczowe technologie

Newsletter techniczny

Co tydzień na skrzynkach pracowników Consdaty ląduje starannie wyselekcjonowany zbiór porad i nowinek technicznych w temacie programowania w Java i nie tylko. Poszukiwaniem tych perełek zajmuje się u nas trójka Tech Leadów, a ich znaleziska mogą docierać również do Ciebie! Od cotygodniowej dawki wiedzy dzieli Cię tylko kilka kliknięć.
Zapisz się

 

Trochę książeczek do poczytania, można znaleźć kilka ciekawszych pozycji:

  • How Linux Works: What Every Superuser Should Know - książeczka ma już swoje lata i zawiera podstawy podstaw, ale cały czas aktualna (lektura obowiązkowa dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z Linuxem)
  • Automate the Boring Stuff with Python: Practical Programming for Total Beginners - coś dla tych, którzy nie lubią basha (jeżeli liznąłeś już Pythona to interesować Cię będą rozdziały od 7 wzwyż - wcześniejsze to dobry wstęp dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Pythonem)
  • Think Like a Programmer: An Introduction to Creative Problem Solving - całkiem ciekawa pozycja traktująca o strategiach rozwiązywania problemów programistycznych.
  • The Linux Programming Interface: A Linux and UNIX System Programming Handbook - coś dla prawdziwych zapaleńców - jeżeli uważasz, że forki w ASM albo w C na studiach były trudne, to nawet nie sięgaj po tę pozycję  W tej książce nie tylko znajdziesz kompletny opis interfejsów programistycznych Linuxa, ale również opis jak ten system działa od strony bebechów
  • Wicked Cool Shell Scripts - coś dla miłośników BASHa - 101 gotowych skryptów rozwiązujących typowe problemy wraz z opisem działania
  • The Artist's Guide to GIMP: Creative Techniques for Photographers, Artists, and Designers - nic dodać, nic ująć.

 

[eventsourcing] Co każdy programista powinien wiedzieć na temat przetwarzania eventów. Długi, ale świetny artykuł na temat strumieniowania zdarzeń - od zarania dziejów, aż do Kafki

[eventsourcing] Dla odmiany dosyć krótka historia jednego wdrożenia opartego o CQRS i event sourcing - ciekawe są w szczególności wnioski - Command vs Event Sourcing

[eventsourcing] Z lotu ptaka, w czym może pomóc Ci Kafka

[devops] Docker 18.06CE, a wraz z nim sporo bugfixów oraz przejście na rzadszy model wydań - od teraz dwa razy do roku: [klik] i [klik]

[linux] Coś lekkiego - po co komu postman, jeśli ogarniasz curla? Tutaj kilka przydatnych manewrów, jak dołączanie cookiesów, kontynuowanie przerwanego ściągania, zmiana user agenta i inne

[monitoring] 5 nieoczywistych rzeczy do monitorowania w systemie

[org] Jak w 5 prostych krokach zniszczyć swoją produktywność

 

Kącik humorystyczny:

[humor] "Jeśli coś nie działa, nazwij to wersją 1.0"

[humor] Dla tych, którzy chcą w kodzie wyrazić swoje prawdziwe emocje

[humor] PowerShell na Ubuntu. Także tego.

Rekrutujemy na stanowiska

Wirtualna wycieczka

Telefon

+48 61 41 51 000

E-mail

rekrutacja@consdata.pl

Adres

Consdata Sp. z o.o.
K9Office, ul. Krysiewicza 9/14
61-825 Poznań
POLAND

NIP

782-22-61-960

REGON

634422180