Dlaczego warto u nas pracować?

Ekstra projekty
Za sprawą oferowanych przez nas rozwiązań, Klienci z branży finansowej umacniają swoją pozycję liderów w sektorze bankowym. Kiedy składasz wniosek w mBanku, korzystasz z usług Orange Finanse, wysyłasz wniosek „500 plus” w CreditAgricole czy wypełniasz ankietę konsumencką w BZ WBK, korzystasz z narzędzi stworzonych przez Consdatę.
Jesteśmy w centrum Poznania
Dzięki lokalizacji w ścisłym centrum miasta, unikniesz problemów związanych z kłopotliwym dojazdem do firmy, czy wyborem miejsca na lunch lub obiad. Po pracy musisz zrobić zakupy lub umówiłeś się ze znajomymi? Spokojnie, ze wszystkim zdążysz na czas!
Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kompetencji, doświadczenia oraz zakresu odpowiedzialności.
Elastyczny czas pracy
Wolisz rozpocząć dzień w pracy już o 6:00, aby mieć więcej czasu dla siebie po południu? A może należysz do tych, którym ciężko wstać na 8:00? Nie ma problemu. Funkcjonuje u nas ruchomy start pracy - między 6:00, a 9:00 – decyzja należy do Ciebie.
Partnerskie podejście
Jedną z podstawowych wartości, jakimi się kierujemy, jest partnerskie podejście – zarówno w zakresie świadczonych usług, jak i indywidualnych warunków pracy. Cenimy długofalowe relacje zarówno z Klientami, jak i z pracownikami.
Stabilność zatrudnienia
Team Consdata to przede wszystkim zgrany i otwarty zespół, nie obawiający się ciężkiej pracy oraz podejmowania nowych wyzwań. Nasze wzajemne relacje oparte są na zaufaniu, szacunku i przyjaznej atmosferze. Dbamy o zachowanie właściwego work-life balance, zdając sobie sprawę, że odpoczynek jest tak samo ważny jak praca.
Wspieramy Twoją kondycję
Jesteś pasjonatą ciekawych dyscyplin spotowych lub zwyczajnie lubisz prowadzić aktywny tryb życia? Świetnie się składa! W naszej firmie prężnie działa gildia sportowa – nie stronimy od udziału w imprezach sportowych. Indywidualistom (i nie tylko) zapewniamy dofinansowanie do Karty Multisport Plus.
Wspieramy Twoje zdrowie
Zależy nam na zdrowiu naszych pracowników oraz aby posiadali szeroki dostęp do wszechstronnej opieki medycznej. W związku z tym oferujemy dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy Luxmed.
Wspieramy Twój rozwój
Bardzo ważny jest dla nas Twój rozwój, nie tylko w kategorii najnowszych technologii, ale również w zakresie języków obcych. Oferujemy szeroki wybór szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego. Regularnie, w siedzibie firmy, odbywają się spotkania z lektorami.
Wyjazdy integracyjne
Oprócz wspólnych celebracji mniejszych i większych sukcesów, raz w roku organizujemy weekendowy, super wyjazd integracyjny, który za każdym razem dostarcza ogrom śmiechu, zabawy, nauki współpracy i lepszego poznania siebie nawzajem.
Pyszna kawa
Espresso? Latte? Americano? A może dowolna kombinacja? Wybór należy do Ciebie! Nielimitowany dostęp do kawy posiadasz o każdej porze i każdego dnia.
Fajny klimat
Wzajemny szacunek, właściwy obieg informacji, wsparcie merytoryczne na wyciągnięcie ręki, możliwość rozładowania emocji w chillout roomie, dobry feedback – i wiele innych rzeczy – wszystko to składa się na świetny klimat, jaki panuje w naszej firmie.

Proces rekrutacji to spotkanie partnerskie i czas na zderzenie Twoich oczekiwań z naszymi.

1
Poznasz nas, powiemy Ci kim jesteśmy, co i jak robimy. Opowiemy Ci jak zaczynaliśmy, jakie projekty realizujemy, z kim współpracujemy. Poznasz nasze wartości.
2
Pokażesz nam jak silny merytorycznie jesteś. Odpowiesz pisemnie na kilka pytań lub rozwiążesz zadanie, będzie to materiał do dalszej rozmowy. Krótkie zadania merytoryczne przygotowane na podstawie tego, co robimy.
3
Porozmawiamy o tym co umiesz,  jak i gdzie zdobywałeś wiedzę. Opowiesz nam co już potrafisz, jakie projekty realizowałeś, jaka była Twoja rola. Będzie nas interesowało  jak pozyskujesz wiedzę i co chcesz osiągnąć.
4
Opowiemy Ci o projekcie do, którego Cię potrzebujemy. Spotkasz się z przedstawicielem zespołu, opowiemy Ci jak i nad czym obecnie pracujemy, jakie technologie wykorzystujemy i jaka będzie Twoja rola. Będzie to czas na zadawanie konkretnych pytań projektowych - pomyśl o co chcesz nas zapytać.
5
Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach wobec nowej pracy. Zapytamy Cię co sprawia Ci satysfakcję w pracy, czego od nas oczekujesz. Zapytamy o Twoje oczekiwania finansowe. Cenimy sobie długofalowe relacje i partnerstwo, a Ty?
Witaj na pokładzie! Arrrr...

Jak pracujemy?

Kluczowe technologie

Newsletter techniczny

Co tydzień na skrzynkach pracowników Consdaty ląduje starannie wyselekcjonowany zbiór porad i nowinek technicznych w temacie programowania w Java i nie tylko. Poszukiwaniem tych perełek zajmuje się u nas trójka Tech Leadów, a ich znaleziska mogą docierać również do Ciebie! Od cotygodniowej dawki wiedzy dzieli Cię tylko kilka kliknięć.
Zapisz się

 

[db] PostgreSQL 11’s Support for SQL Standard GROUPS and EXCLUDE Window Function Clauses

[db] A performance dashboard for Postgres

-live demo

[web] Site Isolation for web developers szczególnie interesujące, jeśli utrzymujecie jeszcze integrację via iframe ;-)

[arch] Do you need a service mesh?

 [web] Vim editor ported to WebAssembly - ciekawostka, vim kompilowany do WebAssembly

jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest WebAssembly, to dobra okazja, żeby się dowiedzieć

[web] JavaScript fluent validation library - mniej ifów? sporo walidacji wbudowanych, możliwość rozszerzania o własne, możliwość zapisania typowych walidacji i współdzielenia (kompozycja!)

[fun] Writing your own programming language and compiler with Python

 [ux] 10 quotes from a bad UX designer - "Amazon and Google do it. We should do it." :D

[security] A High Level Post Mortem of the eslint-scope Security Incident

[devops] Tool do monitorowania mongo, z powiadomieniami i w ogóle

[arch] Web Architecture 101

[db] PostgreSQL Page Verification tool

Bo zrzucenie backupu to nie wszystko. Btw. na githubie repo w google/pg_page_verification, ale wielki Disclaimer: This is not an official Google product :D 

[web] What Is The Difference Between Constructor And NgOnInit In Angular 

[tool]  Nowa wersja IntelliJ: jak zwykle porcja obrazków

i wersja dla tych, którzy lubią czytać 

[devops] Kubernetes The Easy Way!" - do not rebuild the container image between environments, that defeats the whole point of testing and QA"

[web] Advanced TypeScript Types with Examples

[web] Debugger dla Node

[security] Ciekawa podaność konosli h2 pozwalająca na zdalne wykonanie kodu - blog wprawdzie dotyczy konkretnego produktu, jednak jego źródłem jest konsola h2, która nadal nie jest załatana :-(

 [java] Mało znany ficzer javy, a może pomóc sporo zredukować zużycie pamięci - deduplikacja stringów

[misc] Jak robią to (naj)więksi: jak i dlaczego Google trzyma niemalże wszystkie swoje kody źródłowe w pojedynczym repozytorium 

[web] W jaki sposób Netflix testuje swoje aplikacje na produkcji - czyli jak przekuć heheszki z testów na produkcji w realne działania 

[misc] Darmowy ebook zawsze spoko - Kafka: The Definitive Guide

[web] A milestone for Chrome security: marking HTTP as “not secure”

[arch] Evolution of Application Data Caching : From RAM to SSD 

[web] Optimising mobile web navigation, czyli dlaczego hamburger to nie wszystko!

[web] A Discord zostaje z ract-native: "Why Discord is Sticking with React Native"

[web] GitHub pozbył się jQuery!

[misc] GitHub prowadzi betę nowego dashboardu! A Wy co myślicie? 

 

[humor] Kiedy dział HR mówi, że szukają Gwiazdy Rocka, Java Jedi itp.

Rekrutujemy na stanowiska

Wirtualna wycieczka

Telefon

+48 61 41 51 000

E-mail

rekrutacja@consdata.pl

Adres

Consdata Sp. z o.o.
K9Office, ul. Krysiewicza 9/14
61-825 Poznań
POLAND

NIP

782-22-61-960

REGON

634422180