Dlaczego warto u nas pracować?

Ekstra projekty
Za sprawą oferowanych przez nas rozwiązań, Klienci z branży finansowej umacniają swoją pozycję liderów w sektorze bankowym. Kiedy składasz wniosek w mBanku, korzystasz z usług Orange Finanse, wysyłasz wniosek „500 plus” w CreditAgricole czy wypełniasz ankietę konsumencką w BZ WBK, korzystasz z narzędzi stworzonych przez Consdatę.
Jesteśmy w centrum Poznania
Dzięki lokalizacji w ścisłym centrum miasta, unikniesz problemów związanych z kłopotliwym dojazdem do firmy, czy wyborem miejsca na lunch lub obiad. Po pracy musisz zrobić zakupy lub umówiłeś się ze znajomymi? Spokojnie, ze wszystkim zdążysz na czas!
Atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kompetencji, doświadczenia oraz zakresu odpowiedzialności.
Elastyczny czas pracy
Wolisz rozpocząć dzień w pracy już o 6:00, aby mieć więcej czasu dla siebie po południu? A może należysz do tych, którym ciężko wstać na 8:00? Nie ma problemu. Funkcjonuje u nas ruchomy start pracy - między 6:00, a 9:00 – decyzja należy do Ciebie.
Partnerskie podejście
Jedną z podstawowych wartości, jakimi się kierujemy, jest partnerskie podejście – zarówno w zakresie świadczonych usług, jak i indywidualnych warunków pracy. Cenimy długofalowe relacje zarówno z Klientami, jak i z pracownikami.
Stabilność zatrudnienia
Team Consdata to przede wszystkim zgrany i otwarty zespół, nie obawiający się ciężkiej pracy oraz podejmowania nowych wyzwań. Nasze wzajemne relacje oparte są na zaufaniu, szacunku i przyjaznej atmosferze. Dbamy o zachowanie właściwego work-life balance, zdając sobie sprawę, że odpoczynek jest tak samo ważny jak praca.
Wspieramy Twoją kondycję
Jesteś pasjonatą ciekawych dyscyplin spotowych lub zwyczajnie lubisz prowadzić aktywny tryb życia? Świetnie się składa! W naszej firmie prężnie działa gildia sportowa – nie stronimy od udziału w imprezach sportowych. Indywidualistom (i nie tylko) zapewniamy dofinansowanie do Karty Multisport Plus.
Wspieramy Twoje zdrowie
Zależy nam na zdrowiu naszych pracowników oraz aby posiadali szeroki dostęp do wszechstronnej opieki medycznej. W związku z tym oferujemy dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej w Centrach Medycznych Grupy Luxmed.
Wspieramy Twój rozwój
Bardzo ważny jest dla nas Twój rozwój, nie tylko w kategorii najnowszych technologii, ale również w zakresie języków obcych. Oferujemy szeroki wybór szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego. Regularnie, w siedzibie firmy, odbywają się spotkania z lektorami.
Wyjazdy integracyjne
Oprócz wspólnych celebracji mniejszych i większych sukcesów, raz w roku organizujemy weekendowy, super wyjazd integracyjny, który za każdym razem dostarcza ogrom śmiechu, zabawy, nauki współpracy i lepszego poznania siebie nawzajem.
Pyszna kawa
Espresso? Latte? Americano? A może dowolna kombinacja? Wybór należy do Ciebie! Nielimitowany dostęp do kawy posiadasz o każdej porze i każdego dnia.
Fajny klimat
Wzajemny szacunek, właściwy obieg informacji, wsparcie merytoryczne na wyciągnięcie ręki, możliwość rozładowania emocji w chillout roomie, dobry feedback – i wiele innych rzeczy – wszystko to składa się na świetny klimat, jaki panuje w naszej firmie.

Proces rekrutacji to spotkanie partnerskie i czas na zderzenie Twoich oczekiwań z naszymi.

1
Poznasz nas, powiemy Ci kim jesteśmy, co i jak robimy. Opowiemy Ci jak zaczynaliśmy, jakie projekty realizujemy, z kim współpracujemy. Poznasz nasze wartości.
2
Pokażesz nam jak silny merytorycznie jesteś. Odpowiesz pisemnie na kilka pytań lub rozwiążesz zadanie, będzie to materiał do dalszej rozmowy. Krótkie zadania merytoryczne przygotowane na podstawie tego, co robimy.
3
Porozmawiamy o tym co umiesz,  jak i gdzie zdobywałeś wiedzę. Opowiesz nam co już potrafisz, jakie projekty realizowałeś, jaka była Twoja rola. Będzie nas interesowało  jak pozyskujesz wiedzę i co chcesz osiągnąć.
4
Opowiemy Ci o projekcie do, którego Cię potrzebujemy. Spotkasz się z przedstawicielem zespołu, opowiemy Ci jak i nad czym obecnie pracujemy, jakie technologie wykorzystujemy i jaka będzie Twoja rola. Będzie to czas na zadawanie konkretnych pytań projektowych - pomyśl o co chcesz nas zapytać.
5
Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach wobec nowej pracy. Zapytamy Cię co sprawia Ci satysfakcję w pracy, czego od nas oczekujesz. Zapytamy o Twoje oczekiwania finansowe. Cenimy sobie długofalowe relacje i partnerstwo, a Ty?
Witaj na pokładzie! Arrrr...

Jak pracujemy?

Kluczowe technologie

Newsletter techniczny

Co tydzień na skrzynkach pracowników Consdaty ląduje starannie wyselekcjonowany zbiór porad i nowinek technicznych w temacie programowania w Java i nie tylko. Poszukiwaniem tych perełek zajmuje się u nas trójka Tech Leadów, a ich znaleziska mogą docierać również do Ciebie! Od cotygodniowej dawki wiedzy dzieli Cię tylko kilka kliknięć.
Zapisz się

 

 

[security] Książeczki do poczytania

[eventsourcing] Wyszła wersja 2.0 Kafki, najciekawsze zmiany:

-porzucone wsparcie dla Javy 7,

-wsparcie dla nagłówków w streamach,

-większe możliwości konfiguracji dostępu do topiców przez ALCe,

a tu więcej informacji w przyjaznym formacie

+Szczegółowy changlelog

[eventsourcing] Czy eventy różnego typu powinny trafiać do różnych topiców w Kafce, czy może do tego samego? Autor artykułu stara się odpowiedzieć na pytanie, kiedy dzielić, a kiedy łączyć topiki

[java] Java Faker, czyli biblioteka do generowania autentycznie wyglądających danych testowych - adresów, numer kart kredytowych, tytułów itp. [klik] i [klik]

[java] 10 sposobów na zabezpieczenie spring bootwej aplikacji

[misc] "Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów", czyli artykuł opisujący zły kierunek, w którym podąża wiele współczesnych stron internetowych

[algo] Ciekawostka - nastolatek udowodnił, że istnieje klasyczny algorytm rozwiązujący problem rekomendacji równie szybko, co algorytmy kwantowe. Temat opisany w przystępny sposób

-Dla bardzo dociekliwych, praca naukowa

[java] Pewien czas temu na łamach newslettera wspominaliśmy o krojącej się w Javie możliwości odpalania źródeł jak skryptów. Tutaj możecie obejrzeć to w praktyce

[typescript] TypeScript 3.0! Nowy typ, "unknown", wymuszający na developerach wykonanie dodatkowej walidacji typu

-lepsze rozwijanie list argumentów przy pomocy tupli i inne: [klik] i [klik]

[solr] Wyszła nowa wersja Solra - 7.4. W tym wydaniu najwięcej poprawek dotyczy streaming API oraz auto scalingu

[devops] I jeszcze jedna nowa wersja OpenShift 3.10

-Przy okazji, OpenShift Origin zmienia nazwe na OKD

[devops] I na koniec, Istio, o którym ostatnio robi się coraz głośniej, doczekał się wersji 1.0

[git] Nie lubisz gita w konsoli, ale uważasz, że okienka są dla lamerów? Ta aplikacja jest dla Ciebie

[security] Obiecujący, prosty w użyciu skaner

[misc] How we spent 30k USD in Firebase in less than 72 hours

[soft] 5 controversial topics that were removed from Scrum

[web] The trick to viewport units on mobile

-sztuczka na obejście niejednoznaczności viewport height na mobile (wzgędem desktop)

-całość bazuje na zmiennych css i widzimy potencjalne miejsce na twórcze wykorzystanie, np. w ib 2.0!

[web] Logging Activity With The Web Beacon APIbeacon api!

-coś dla wszystkich do zrzucania logów!

[db] SETTING UP A FAST, COMPREHENSIVE SEARCH ROUTINE WITH POSTGRESQL - funkcjonalny search po wielu tabelach w PostgreSQL? po co Ci elastic/solr?! użyj odpowiedniego narzędzia do konkretnego problemu

[angular] Introducing the New KeyValuePipe in Angularpipe mapujący obiekty do wykorzystania w for'ach, przydatna rzecz, ale uważaj! Kolejność wynikowej kolekcji może Cię zdziwić

 

Kącik humorystyczny

[pół żartem, pół serio] Czasami przechodzące testy jednostkowe znaczą mniej więcej tyle

[fun] Ten 90s websites designs you won’t believe existed

Rekrutujemy na stanowiska

Wirtualna wycieczka

Telefon

+48 61 41 51 000

E-mail

rekrutacja@consdata.pl

Adres

Consdata Sp. z o.o.
K9Office, ul. Krysiewicza 9/14
61-825 Poznań
POLAND

NIP

782-22-61-960

REGON

634422180