Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi? Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce.

Santander Bank Polska, mBank, PKO Bank Polski czy CreditAgricole - to firmy, z którymi współpracujemy od lat i które z powodzeniem korzystają z naszych rozwiązań.

 

Masz dużą wiedzę i doświadczenie w obszarze backendu, jednak od jakiegoś czasu czujesz, że to dla Ciebie nadal za mało? Myślisz o tym, by poszerzyć wachlarz wykorzystywanych technologii i rozwinąć się w kierunku fullstack? Nie boisz się nowych wyzwań i codziennej pracy w projekcie z Angularem? Szukamy właśnie Ciebie. :) Gwarantujemy solidne wdrożenie oraz wsparcie w obszarze frontendu, które pomoże Ci przejść na stanowisko Fullstack Developera.

 

Projekt

Formujemy nowy zespół, który będzie rozwijał moduł sprzedażowy oraz procesy obsługowe udostępniane w ramach bankowości elektronicznej i mobilnej. Szukamy osoby z umiejętnościami liderskimi i doświadczeniem w pracy w zespole z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, eXtreme Programming).


Kluczowe technologie

 • Backend: Java 8/11, Spring, Tomcat
 • Frontend: Angular 8, TypeScript, HTML, SCSS
 • Storage: MongoDB, PostgreSQL

 

Co jest dla nas ważne

 • samodzielność, branie odpowiedzialności za realizację całego tematu od początku do końca
 • wykazywanie inicjatyw technicznych w ramach projektu
 • doświadczenie w mentoringu mniej doświadczonych członków zespołu
 • szybka adaptacja do nowych warunków (np. zmiany technologiczne)

 

Tego możesz się spodziewać, dołączając do naszego teamu

 • pracujemy w Scrumie, w niewielkich zespołach
 • korzystamy z Linuxa i najlepszych narzędzi usprawniających naszą pracę (pełna wersja IntelliJ, JIRA, Confluence)
 • mamy partnerskie podejście
 • spotykamy się nie tylko w pracy, ale również poza nią, dodatkowo organizujemy wyjazdy zespołowe, np. w góry, nad jezioro, podejmujemy się także sportowych wyzwań, szczególnie biegowych i rowerowych
 • mamy jasne ścieżki kariery i regularny feedback
 • oferujemy komfortowe warunki w biurze na ul. Mokotowskiej 1
 • unikamy rutyny - szybki rozwój sektora bankowego stawia przed nami wyzwania techniczne, dlatego testujemy nowe narzędzia i wdrażamy się w najnowsze technologie
 • dajemy możliwość wprowadzania ulepszeń - jesteśmy otwarci na nowe pomysły

 

Każdej osobie w naszym zespole, niezależnie od umowy, oferujemy także

 • indywidualny budżet szkoleniowy + budżet na wyjazdy zespołowe
 • ubezpieczenie grupowe PZU
 • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed, karty Multisport Plus oraz do indywidualnych lekcji języka angielskiego
 • dostęp do biblioteczki technicznej i owoców w biurze

 

Nasz proces rekrutacji 

przesłanie CV → rozmowa telefoniczna z HR  zadanie rekrutacyjne → spotkanie techniczne w naszym biurze w Warszawie→ decyzja o podjęciu współpracy

 

DOŁĄCZ DO NAS!

 

Aplikuj

Czy kiedykolwiek chciałeś/aś tworzyć rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi? Z nami możesz na co dzień mierzyć się z tym wyzwaniem i dostarczać oprogramowanie dla największych banków w Polsce. Santander Bank Polska, mBank, PKO Bank Polski czy CreditAgricole - to firmy, z którymi współpracujemy od lat i które z powodzeniem korzystają z naszych rozwiązań. Co jest dla nas ważne doświadczenie i umiejętności nie tylko w kodowaniu, ale również w pozostałych elementach wytwarzania oprogramowania, np. tematy devopsowe, security, architektura, frontend samodzielność, branie odpowiedzialności za realizację całego tematu od początku do końca doświadczenie w realizacji zadań związanych z optymalizacją systemów wykazywanie inicjatyw technicznych w ramach projektu bycie mentorem dla innych pracowników szybka adaptacja do nowych warunków (np. zmiana projektu, zmiany technologiczne) 10 800 - 15 000PLN brutto (UoP) 14 280 - 19 740PLN netto (B2B) Poznań Dołącz do nas! AplikujKluczowe technologie w naszych projektachWspólnie z nami możesz zmierzyć się z: rozproszoną architekturą opartą o mikroserwisy biznesem w technologiach Java 8/11, Spring, komunikującym się za pomocą RESTa frontendem w oparciu o Angulara 8 persystencją w bazach relacyjnych (Postgres), nierelacyjnych (MongoDB) event sourcingiem z wykorzystaniem Kafki środowiskami CI, Dockerem i OpenshiftemTego możesz się spodziewać, dołączając do naszego teamu pracujemy w Scrumie, w niewielkich zespołach korzystamy z Linuxa i narzędzi usprawniających pracę - pełna wersja IntelliJ, JIRA, Confluence przybliżony podział czasu pracy (zależy od projektu: 80% tworzenie nowych funkcjonalności, 20% utrzymanie i serwis) elastyczny czas pracy - zaczynamy między 6:00 a 10:00- każdy zespół wspólnie uzgadnia godziny partnerskie podejście - zależy nam na tym, by każdy czuł się częścią zespołu od samego początku wspólne inicjatywy - spotykamy się nie tylko w pracy, ale również poza nią, dodatkowo organizujemy wyjazdy zespołowe, np. w góry, podejmujemy się także sportowych wyzwań, szczególnie biegowych jasne ścieżki kariery i regularny feedback komfortowe warunki w biurze w centrum Poznania - okolice Starego Rynku i ul. Półwiejskiej brak rutyny - szybki rozwój sektora bankowego stawia przed nami wyzwania techniczne, dlatego testujemy nowe narzędzia i wdrażamy się w najnowsze technologie możliwość wprowadzania ulepszeń - jesteśmy otwarci na nowe pomysłyDlaczego warto u nas pracować? Biuro w centrum miasta Dofinansowanie do wyjść zespołowych Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego Dofinansowanie do karty Multisport Czasoumilacze w biurze Dofinansowanie do nauki języka angielskiego Firmowa biblioteczka Indywidualny budżet szkoleniowy Dofinansowanie do kanapek z dostawą do biuraDołącz do nas! AplikujWciąż się wahasz? Sprawdź 7 powodów, dla których warto dołączyć do Consdaty.

Rekrutujemy na stanowiska

Telefon

+48 61 41 51 000

E-mail

rekrutacja@consdata.pl

Adres

Consdata S.A.
K9Office, ul. Krysiewicza 9/14
61-825 Poznań
POLAND

NIP

782-22-61-960

REGON

634422180